Меню

Посилання

 
ГоловнаОголошення → ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ
10/04/2017 14:04

Оголошення

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 №988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» в Миколаївській області проведена оптимізація структури органів Фонду області шляхом злиття окремих управлінь.

Рішення щодо об’єднання управлінь є суто організаційним рішенням Пенсійного фонду України і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі.

Так, до Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області приєднано три територіальних управління, це:

- управління Пенсійного фонду України в Веселинівському районі, управління Пенсійного фонду в Доманівському районі, управління Пенсійного фонду в Братському районі.

Об’єднання управлінь не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Нова організація роботи в першу чергу направлена на скорочення адміністративних видатків, оптимізацію керівного складу управлінь.

Для мешканців і пенсіонерів міста Вознесенська, Вознесенського, Веселинівського, Доманівського, Братського районів фахівці з питань призначення, перерахунку, а також відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних та інших питань, працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, що й до об’єднання:

- в м. Вознесенську та Вознесенському  районі – м.Вознесенськ, вул. Київська, 8;

- в Веселинівському  районі – смт Веселинове, вул.Мозолевського, 14    

- в Доманівському районі – смт Доманівка, вул.Центральна, 61;

- в Братському районі – смт Братське, вул.Миру, 100

Жителям районів не варто хвилюватися, а для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення достатньо звернутися до спеціалістів відділу з обслуговування громадян за вищезазначеними адресами.

В смт Доманівка будуть працювати слідуючі відділи:

- Доманівський відділ з обслуговування громадян, начальник відділу Т.М.Супранкова, телефон: 9-11-94, 9-17-70.

- Доманівський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, начальник Г.Г.Калюжна, телефон 9-20-81.

А також у районі працюватиме провідний спеціаліст сектору контрольно-перевірочної роботи №5 Відділу контрольно-перевірочної роботи Управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області – Н.П.Бірюліна.

Гарячі телефонні лінії Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Миколаївської області: (05134) 4-51-14; 4-21-10; 4-03-65.

Оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду України – це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення.до верху