Меню

Посилання

 
ГоловнаОголошення → 27 листопада відбудеться Рада регіонального розвитку Миколаївщини
21/11/2018 6:13

Оголошення

27 листопада відбудеться Рада регіонального розвитку Миколаївщини

27 листопада у Миколаєві відбудеться засідання Ради регіонального розвитку області. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

Участь у Раді візьмуть представники депутатських корпусів різних рівнів, очільники районів, голови міст та ОТГ тощо.

“По завданню Президента України Петро Порошенко ми скликаємо Раду регіонального розвитку Миколаївщини – певен, що проведемо унікальну та ефективну роботу із напрацювання переліку проектів розвитку Миколаївської області. Адже саме громади, саме люди на місцях – із наших районів, міст, селищ та ОТГ повинні визначитись зі своїми пріоритетами та шляхами їх реалізації, - розповів Олексій Савченко.

Олексій Савченко запевнив, що захищатиме та відстоюватиме кожний проект, який спрямований на благо жителів Миколаївщини.

“Головне завдання на сьогодні - сконцентруватись на тому, що ми можемо взяти і скерувати в перспективний план розвитку регіону. І саме місцеві жителі кожного району чи громади мають вирішити - чи потрібна їм амбулаторія, дитячий садок, школа й так далі. А моє безпосереднє завдання - це відстоювання таких інтересів задля сталого розвитку Миколаївської області. Кожна громада має можливість обрати свій шлях - успіху і процвітання” - зазначив голова ОДА.

 

                                                                           до верху