Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗВЕРНЕННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ 1029-Ї РІЧНИЦІ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ – УКРАЇНИ!
28/07/2017 8:00

ЗВЕРНЕННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ 1029-Ї РІЧНИЦІ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ – УКРАЇНИ!

Шановні жителі Доманівського району!

У день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира прийміть найщиріші вітання з нагоди 1029-ї річниці хрещення Київської Русі – України!

Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це – спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це – неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це – соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці – Києва. Це – єдність нашого державного і духовного начала.

Із хрещенням для нашого народу розпочалася нова історія. Віра створила ідею: єдиний народ, могутня держава, приналежність до європейської цивілізації. Наш народ був вірний цій ідеї завжди.

Утвердження в Україні християнства стало справжнім стрижнем формування духовності, виховання десятків поколінь, що гідно несли народні традиції, серед яких повага та любов до ближнього і до Бога.

Вірю, що ви і надалі будете нести слово боже та пропагувати християнські цінності у нашій громаді.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі. 

У цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру та злагоди, успіхів у реалізації високих задумів на благо України!

 

Голова райдержадміністрації                                                         Є.Л. Осадчукдо верху