Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТИЙ ПЛЕНУМ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЙ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
26/09/2017 8:25

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТИЙ ПЛЕНУМ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЙ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

З нагоди відзначення у Доманівському районі 30-річчя організації ветеранів України 21 вересня в актовій залі райдержадміністрації проведено святковий пленум Доманівської районної організації ветеранів війни та праці.

На сьогодні членами організації є  понад 4 тисячі ветеранів різних статусів. У роботі пленуму взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Фалько Н.І., голова районної організації  ветеранів війни та праці Осадчук Р.О.,  заслужений працівник сільського господарства України, голова ради досвіду при районній раді, голова ПСП ім. Шевченко Молдованенко М.О. селищний та сільські голови,  представники структурних підрозділів райдержадміністрації, які займаються  питаннями соціального захисту, охорони здоров’я людей похилого віку та голови  громадських організацій. 

За роки своєї діяльності ветеранська організація  заслужила повагу серед жителів району та активно бере участь у суспільному житті Доманівщини.

З доповіддю до учасників пленуму звернулась очільник організації Осадчук Р.О., яка доповіла, що за 30 років була проведена серйозна робота по  поліпшенню життя ветеранів, про плідну співпрацю райдержадміністрації, районної ради та керівниками сільськогосподарських підприємств. Учні Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 під час свого виступу пригадали прізвища ветеранів , які пройшли шляхами другої Світової війни, відроджували народне господарство району, очолювали первинні ветеранські організації, поєднуючи роботу в  різних сферах виробничої діяльності з роботою в ветеранської організації. 

Також голова організації Осадчук Р.О презентувала книгу «Ветерани завжди в строю», відзначила, що  проведена велика робота радою обласної організації ветеранів України з цього питання.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися перший заступник голови  райдержадміністрації Фалько Н.І.,  заслужений працівник сільського господарства України Молдованенко М.О.,  голова спілки ветеранів Афганістану(воїнів-інтернаціоналістів) Мірошніков С.О .

Звертаючись до ветеранів перший заступник голови райдержадміністрації зазначила: «Всі ці роки, ви активно берете  участь у суспільно-політичному житті району, здійснюєте необхідну соціальну підтримку та допомогу певним категоріям населення, докладаєте зусилля для увічнення пам’яті загиблих воїнів. Важко перелічити всі ваші добрі справи. Ваш досвід є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.» Окремою родзинкою заходу було відзначення та грошове нагородження  переможців соціального проекту «Моя рідна ветеранська організація», запущеного в рамках св’яткування 30-річчя створення організації ветеранів України.

В концертній програмі яскравими виступами ветеранів привітали школярі Доманівської ЗОШ №2. Тепла атмосфера спілкування панувала протягом заходу. Учасникам заходу роздані брошури з описом історії розвитку та діяльності районної організації ветеранів України.

до верху