Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ЩАСЛИВУ РОДИНУ
28/09/2017 7:55

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ЩАСЛИВУ РОДИНУ

Вітаємо з Днем усиновлення усіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників, працівників служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді! Висловлюємо велику вдячність усім тим, хто дарує радість дітям, хто не байдужий до дитячої долі!

День усиновлення – свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави. До того ж у районі функціонують 7 прийомних сімей, в яких виховується 12 дітей. 54 дитини проживають у 44 сім’ях опікунів та піклувальників.

Дитинство – чудова пора сподівань на щасливе життя та здійснення мрій. Кожна дитина має право на щасливе життя. Можливо, саме тому вважається, що усиновлення – це вирішення проблем дитини, яка втратила сімейне оточення, можливо, що усиновлення – це і вирішення проблем дорослих, які хочуть виховати дитину, яка народжена не ними, але потребує саме їхньої любові та піклування.

Кожного дня все більше громадян України відкривають свої серця і двері домівок для дітей, обділених долею. Усиновлення визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти і стає сином чи донькою.

Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями і дитини, і дорослого. Шановні жителі району, нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини.



до верху