Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я
28/09/2017 8:33

ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ НАРАДУ ЩОДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

25 вересня за ініціативою голови райдержадміністрації Осадчука Є.Л. відбулася робоча нарада з представниками Доманівської ЦРЛ, начальником фінансового управління Зубачевською І.М., головним розпорядником коштів по галузі охорони здоров’я Харченко О.І.  Розглядалися питання підготовки ЦРЛ до опалювального періоду 2017-2018 рр., освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження по об’єктах лікарні: харчоблоку та дитячому відділенню, про проведення тендерної процедури по дитячому відділенню ЦРЛ.

Заступник головного лікаря ЦРЛ Гузенко Л.Ю. доповіла про проблемні питання , які виникають при відносинах  з підрядником, підготовкою тендерних документів.

Як зазначив Євгеній Леонідович, забезпечення рівного доступу всіх членів суспільства до медичних послуг належної якості - наша спільна справа.

В свою чергу Зубачевська І.М. запевнила , що проблем із фінансуванням, при своєчасному оформленні документації, не буде.до верху