Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → НАТАЛІЯ ФАЛЬКО ПРИВІТАЛА ЮНИХ ТУРИСТІВ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ
28/09/2017 8:48

НАТАЛІЯ ФАЛЬКО ПРИВІТАЛА ЮНИХ ТУРИСТІВ З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ТУРИЗМУ

З нагоди Всесвітнього дня  туризму у дитячому таборі «Патріот» у с.Козубівка відбувся туристичний зліт  опорної Доманівської ЗОШ  І-ІІІ ст. №2 та її філій, а саме Новоолександрівського НВК, Козубівської ЗОШ І-ІІІ ст, Зеленоярської ЗОШ І-ІІ ст.

Метою змагань була пропаганда та популяризація шкільного туризму, підвищення практичної майстерності туристів, згуртування учнів філій вище означеної  школи.

Свято почалось….Команди, у складі десяти чоловік, керівники та вболівальники  чекають вступного слова від організаторів та гостей заходу. У своєму вітальному виступі до молоді звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько: «Ми з вами зібрались на цьому заході вперше і саме сьогодні відзначається Всесвітній день туризму, бажаю, щоб це стало традицією, а дружба між школами міцнішала, адже тепер ви велика дружня сім’я». Також юних туристів привітали очільники та представники загальноосвітніх навчальних закладів. Звучить гімн… свято оголошується відкритим. Діти у піднесеному настрої доповідають про готовність та приступили до змагань з туристичного багатоборства. Під час запеклої боротьби перемогла дружба, всі команди за участь у заході отримали солодкі призи.
до верху