Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ОСАДЧУК Є.Л ВЗЯВ УЧАСТЬ В РОБОТІ СЕСІЇ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
02/10/2017 6:29

ОСАДЧУК Є.Л ВЗЯВ УЧАСТЬ В РОБОТІ СЕСІЇ ПРИБУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

26 вересня голова Доманівської райдержадміністрації Осадчук Є.Л взяв участь в роботі сесії Прибузької сільської ради.

Одним із питань порядку денного, що розглядалось на сесії , було питання щодо створення Прибузької сільської територіальної громади з центром у селі Прибужжя.

В ході сесії всіх присутніх ознайомлено із розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 вересня 2017 № 345-р «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об'єднання територіальних громад у Прибузьку сільську територіальну громаду».

 Вкотре обговорено рішення  громад Прибузької, Акмечетської та Богданівської сільських рад Доманівського району Миколаївської області об’єднатися та працювати єдиною територіальною громадою.

Очільник району відмітив, що з боку керівництва району не чинилось ніяких перешкод та не було тиску на прийняття рішень громадами сільських рад. Пояснив про перспективи, що відкриваються у новоствореної ОТГ та які завдання потрібно буде вирішувати  Прибузькій сільській раді.

Особливу увагу звернув на проблемні  та нагальні питання громади та закликав до прийняття зважених рішень.

Під час перебування в Прибужжі, голова райдержадміністрації зустрівся та обговорив перспективи та проблемні питання з директором Прибузької загальноосвітньої школи 1-3 ступенів Костомахою В.М. та членами  Прибузької організації АТО.



до верху