Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У НОВООЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЕТЕРАНА
02/10/2017 12:56

У НОВООЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

1 листопада відбулась зустріч ветеранів з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана за підтримки ПСП ім Шевченко. 

Зустріч розпочалася з виступу голови ПСП ім. Шевченко М.О. Молдованенка, він привітав учасників зі святом, висловив їм повагу та вдячність.

Також привітали ветеранів заступник районної ради Мазалова Н.А. голова ради ветеранів Осадчук Р.О, голова профспілки ПСП ім Шевченко Молдованенко Т.М., які побажали міцного здоров’я, сил та наснаги.

 Виступи гостей, як віночком, перепліталися піснями, які виконували запрошений на свято вокально- інструментальний ансамбль.

 Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі особи похилого віку, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати.

Для пенсіонерів та ветеранів   був накритий святковий стіл, кожному вручені подарунки. Учасники заходу мали змогу в тісній та теплій атмосфері поспілкуватися між собою, згадати молоді літа, навіть поспівати та потанцювати. Загалом свято пройшло в щирій, дружній атмосфері. 


 до верху