Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → Є. ОСАДЧУК – НЕДОЛІКИ, ВИЯВЛЕНІ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ГУДСНС, НЕОБХІДНО УСУНУТИ В ЯКНАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ
05/10/2017 11:09

Є. ОСАДЧУК – НЕДОЛІКИ, ВИЯВЛЕНІ ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ ГУДСНС, НЕОБХІДНО УСУНУТИ В ЯКНАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

4 жовтня голова райдержадміністрації Є.Осадчук провів засідання місцевої комісії з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Доманівській райдержадміністрації. Розглянуті питання:

1. Про підсумки комплексної перевірки та оцінки діяльності Доманівської райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту 11-14 вересня 2017 року.

2. Про стан пожежної та техногенної безпеки закладів освіти та соціального захисту району.

3. Про хід виконання заходів техногенної та пожежної безпеки у весняно-літній період 2017 року та затвердження заходів на осінньо-зимовий період 2017-2018 років та стан готовності районних служб до забезпечення техногенної та пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2017-2018років.

4. Про затвердження актів списання лісових культур по Доманівському лісництву ДП «Веселинівське лісове господарство».

Обговорюючи проект рішення комісії, Є. Осадчук зазначив: «Недоліки, виявлені під час перевірки ГУДСНС, необхідно усунути в якнайкоротші терміни. Від результатів цієї роботи залежить безпека наших співгромадян», та запропонував керівникам  служб цивільного захисту, керівникам підприємств, установ і організацій особисто щомісяця звітувати на засіданні комісії про хід виконання.

Особливу увагу учасники засідання звернули на виконання заходів з пожежної безпеки.

За результатами розгляду питань комісія затвердила відповідні доручення.до верху