Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРИВІТАННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ
13/10/2017 12:22

ПРИВІТАННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні жителі Доманівщини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України та Днем українського козацтва!

День захисника України свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Ця дата вибрана Президентом України не дарма, адже в цей день відзначають Покрову Пресвятої Богородиці – покровительку українських козаків, які протягом століть захищали рідну землю від різноманітних загарбників та стали символом незламної жаги нашого народу до свободи.

Слово «захисник» у нас завжди асоціюється насамперед з мужністю, стійкістю людського характеру, силою духу, вірою в Перемогу та відданістю Батьківщині.

Нинішніх  захисників України у боротьбі з агресором надихає  самовідданість  та  жертовність козаків, воїнів  армії  Української  Народної  Республіки, ветеранів Другої Світової війни.  Перемога обов’язково буде за нами,  і  запорукою  цього  є  відроджене  та  боєздатне українське військо, а також підтримка  нашої  держави  міжнародною спільнотою.

Ми завжди будемо пам’ятати наших полеглих героїв, які віддали за Україну найдорожче – своє життя.

Не зважаючи на гіркоту втрат, які переживає наш народ, ми свято віримо в наших воїнів-захисників. Віримо і що на нашу землю прийде такий довгоочікуваний мир.

Тому сьогодні я вітаю всіх Вас, дорогі наші захисники, зі святом. Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, успіхів, надійного тилу, довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра.

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!до верху