Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → МІСТІ МИКОЛАЇВ ВІДБУВСЯ БРИФІНГ ТА ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНОГО ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ОПОВІЩЕННЯМ, ПРИЙОМОМ ТА ПОСТАВКОЮ МОБІЛІЗАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ДО ВІЙСЬКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ
29/11/2017 13:34

МІСТІ МИКОЛАЇВ ВІДБУВСЯ БРИФІНГ ТА ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНОГО ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ОПОВІЩЕННЯМ, ПРИЙОМОМ ТА ПОСТАВКОЮ МОБІЛІЗАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ДО ВІЙСЬКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ІНШИХ ВІЙСЬКОВИХ ФОРМУВАНЬ

23 листопада на базі Миколаївської обласної державної адміністрації відбувся брифінг, метою якого було акцентувати на привабливість до військової служби у Збройних Силах України.

Захід пройшов за ініціативи тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Миколаївського ОВК полковника Віктора Мамчура, за участю першого заступника голови Миколаївської ОДА, голів районних державних адміністрацій, міських голів, посадових осіб Миколаївського ОВК та військових комісарів районних (міських) військових комісаріатів.

Віж доманівського району у брифінгу взяв участь голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук та військовий комісар районного військового комісаріату підполковник Євгеній Левченко.

В ході свого виступу військовий комісар відзначив, що формування у громадян, особливо у військовослужбовців Збройних Сил України, національної свідомості та самосвідомості, патріотизму, почуття відповідальності і вболівання за свою державу та її обороноздатність, підвищення іміджу армії та військової служби є пріоритетним державними завданнями.

У своїй доповіді начальник відділу комплектування та призову Віталій Колодкін зазначив, що для підвищення престижу армії у суспільстві необхідно створити об'єднання зусиль державного апарату, органів виконавчої влади, військових організацій Міністерства оборони України, ЗМІ, учбових закладів та громадської спільноти.

Представники органів державної влади зауважили про значні зрушення щодо популяризації Збройних Сил України на Миколаївщині, про відстоювання інтересів та престижності Збройних Сил України, системної роботи та цільової допомоги у проведенні агітаційної компанії на рівні області, міста.

У своїй доповіді старший офіцер мобілізаційного відділу Анатолій Ковальчук висвітлив особливості організації виконання підготовчих заходів всебічного забезпечення, розміщення та побуту особового складу підрозділів територіальної оборони.

Начальник відділу територіальної оборони звернув увагу присутніх на організацію підготовки підрозділів територіальної оборони Миколаївської області, проведення заходів бойового злагодження. Роман Токаренко підкреслив, що планування підготовки підрозділів територіальної оборони здійснюється у тісній взаємодії з обласними, районними державними адміністраціями, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами.

Підводячи підсумки роботи полковник Віктор Мамчур зазначив, що даний захід пройшов на достатньому методичному рівні. З боку військового управління та органів місцевого самоврядування був конструктивний діалог, питання, які виникали в ході засідання висвітлювалися  професійно та якісно.

Після закінчення брифінгу усі учасники заходу здійснили переміщення до Інгульського районного військового комісаріату для проведення показового інструкторсько-методичного заняття з питань організації управління оповіщенням, прийомом та поставкою мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур Збройних Сил України та інших військових формувань.

Посадовими особами Інгульського районного військового комісаріату були наочно показано організацію : роботи пункту зустрічі особового складу, роботи пункту прийому техніки, роботи відділення розподілу офіцерів запасу та сержантів солдатів запасу, заходів всебічного забезпечення, розміщення та побуту особового складу підрозділів територіальної оборони військового комісаріату. Присутні могли побачити як повинні бути обладнані місця для зберігання стрілецької зброї та боєприпасів підрозділів територіальної оборони.
до верху