Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 29 ЛИСТОПАДА У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
30/11/2017 12:07

29 ЛИСТОПАДА У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під час засідання колегії розглянуто 6 питань порядку денного.

1. Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 9 місяців 2017 року.

2. Про виконання районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в Доманівському районі на 2017-2021 роки.

3. Про стан мобілізаційної та призовної роботи Доманівського районного військового комісаріату за  2017 рік.

4.Про забезпечення належного рівня безпеки населення в Доманівському районі.

5. Про стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за 9 місяців 2017 року.

6. Про стан виконання Закону України від 09 квітня 2015 року №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» та розпорядження голови облдержадміністрації від 21 травня 2016 року № 197-р «Про перейменування об’єктів топоніміки та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків» у Доманівському районі.

Проводив колегію голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник голови районної ради Мазалова Н.А., заступник селищного голови, сільські голови, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району, представники громадських організацій.

З інформаціями щодо порядку денного виступили: заступник голови райдержадміністрації Коваленко А.П., Харченко О. І. –начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Зубачевська І. М. –начальник фінансового управління райдержадміністрації, Щирба Т. П. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Максютенко О. М. – керівник апарату райдержадміністрації, Подорога І.Г. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Ронжин В.М. – завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації, Левченко Є. В. – військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату, Ситник О. В. – начальник Доманівського відділення Вознесенського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Миколаївській області.

Відповідав на питання щодо підвищення якісних показників роботи відділу та законності здійснення грального бізнесу в Доманівському районі  Ситник О. В.

В завершальній промові голова райдержадміністрації підвів підсумки проведеної колегії та подякував присутнім за участь в роботі колегії і побажав  всім плідної праці.до верху