Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ «БУЗЬКИЙ ГАРД»
30/11/2017 14:56

ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ЗУСТРІВСЯ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ «БУЗЬКИЙ ГАРД»

30 листопада голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів зустріч з представниками громадського формування «Бузький Гард» за участю начальника Доманівського відділу поліції Олега Ситника, депутата Доманівської селищної ради Михайла Молдованенка.

Під час зустрічі обговорено питання діяльності районного громадського формування «Бузький Гард» на території району.

«Зараз спільно ми з головою облдержадміністрації Олексієм Савченком займаємось питанням охорони громадського порядку та їх залучення до територіальної оборони області. З боку губернатора отримали повну підтримку в реалізації проектів з охорони безпеки та порядку в області, дуже скоро наші осередки почнуть з'являтись в інших районах, Доманівський район є одним із перших де завершується робота зі створення районного громадського формування «Бузький Гард». Повернувшись з війни з підвищеним почуттям справедливості, ветерани АТО зможуть себе реалізувати та наводити лад з охорони громадського порядку у своєму районі, це важливо для того, щоб направити учасника бойових дій в корисне русло та допомогти освоїтись в мирному житті, зайняти своє місце в суспільстві», сказав голова громадського формування Ілля Зелінський.

Голова райдержадміністрації висловив свою підтримку діяльності вищеозначеного формування. «Вчора на засіданні колегії райдержадміністрації ми розглядали дане питання, охорона громадського порядку в нинішніх умовах є вкрай важливим елементом суспільного спокою, а залучення до цього учасників бойових дій у зоні АТО допоможе їм реалізуватися і це є буде одним із методів соціальної та психологічної реабілітації наших хлопців, які пройшли горнилом неоголошеної війни», - зазначив Євгеній Осадчук.

Також учасники зустрічі обговорили правові та господарчі аспекти діяльності громадського формування та забезпеченості його приміщенням.

Як символ початку роботи вищеозначеного формування Ілля Зелінський вручив печатку голові районного осередку Руденку Миколі, основу відповідного районного формування складуть члени районної організації ГО «СОЮЗ УЧАСНИКІВ АТО».
до верху