Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ЩОДО ПОПОВНЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ
30/11/2017 14:58

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ЩОДО ПОПОВНЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ

Голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук 30 листопада обговорив питання поповнення підрозділів територіальної оборони Доманівського району з військовим комісаром Доманівського райвійськкомату підполковником Євгенієм Левченком, депутатом Доманівської селищної ради Михайлом Молдованенком, членами районної організації ГО «СОЮЗ УЧАСНИКІВ АТО» та громадського формування «Бузький Гард».

Розглядаючи питання голова райдержадміністрації зазначив на важливості створення повноцінних підрозділів територіальної оборони району, адже війна на сході країни триває і маючи такого північно – східного сусіда ми маємо бути готовим до оборони нашого краю.

Євгеній Левченко доповів про стан формування загонів територіальної оборони. «В першу чергу ми повинні залучати до таких підрозділів ветеранів АТО та свідомих патріотично налаштованих жителів району підписуючи відповідний контракт, але це не значить, що особи, які укладуть такий контракт будуть направлені у зону АТО, вони будуть лише підвищувати свої навички на полігонах. Також у моїх планах на найближчий час є створення організаційного ядра таких підрозділів та проведення триденного військового вишкілу з учнями 11класів загальноосвітніх навчальних закладів району».

Також очільник району розповів про виділені та заплановані кошти з районного бюджету, на придбання матеріально – господарського забезпечення підрозділів територіальної оборони та про плани переселення райвійськкомату до приміщення ощадбанку. Свою пропозицію щодо переселення надав Михайло Молдованенко, зазначивши, що слід розглянути як варіант будівлю ТСОУ, адже там є відповідна інфраструктура та приміщення.до верху