Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У ВІДДІЛЕННІ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ ДЛЯ ПОСТІЙНОГО АБО ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ
01/12/2017 8:45

У ВІДДІЛЕННІ СТАЦІОНАРНОГО ДОГЛЯДУ ДЛЯ ПОСТІЙНОГО АБО ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНВАЛІДІВ

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’ язання щодо матеріального забезпечення інвалідів, створення для них гідних умов життя - надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання було організовано та проведено заходи, присвячені Міжнародному дню інваліда.

Працівниками   районної бібліотеки було представлено перегляд документального фільму “Мій біологічний вік”, який визвав жваве обговорення. Також,  працівники бібліотеки, знаючи як  підопічні  відділення  полюбляють читати – подарували їм  художні книги.

Голова районної організації Товариства Червоний Хрест України Білан Н. О. провела лекцію  “Милосердя і доброта — людства два крила” та подарувала набір господарського призначення.

Слухачі  «Університету ІІІ віку підготували концертну програму, в ході якої з творчими номерами виступили особи з обмеженими фізичними можливостями та підопічні відділення стаціонарного догляду.

 Директор територіального центру соціального обслуговування Доманівської райдержадміністрації В.Ф. Бурдейна у своєму звернені зазначила: «Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті у кожного з вас, завжди пам’ятайте, що ви живете на планеті Земля і носите ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим».

Підопічні територіального центру щиро дякували за проведений захід, завдяки яким вони вкотре відчули шану та повагу.

А завершився захід солодким частуванням, веселими  жартами, жартівливими конкурсами та  танцями.
до верху