Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
01/12/2017 9:16

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

30 листопада у приміщенні Центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінець» відбувся святковий ранок, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.  

До вихованців закладу та батьків звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, голова районної ради Тарас Кушнір, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Тамара Щирба, спонсори які опікуються центром та передали малечі подарунки та кошти на придбання килимових покриттів.

Члени районної організації ГО «СОЮЗ УЧАСНИКІВ АТО» передали подарунки у вигляді продовольчих наборів, дидактичних іграшок та навчальних посібників від благодійного фонду «Крокуємо з турботою» народного депутата України Ігоря Бриченка.

Працівники та діти, які відвідують Центр реабілітації дітей-інвалідів «Промінець» у Доманівському районі підготували цікаву концертну програму за участю казкових героїв, бурхливими оплесками зустрічали гості вірші, пісні та танці у виконанні дітей- інвалідів.

Батьки вихованців центру висловили щиру вдячність керівництву району за чудовий подарунок дітям у вигляді нового приміщення, де зручні класи, тепло, набагато більше можливостей отримувати необхідні послуги дітям, висловили сподівання на подальшу підтримку та  небайдужість до проблем дітей з особливими потребами.
до верху