Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ БЕРЕ УЧАСТЬ У ІІ ФОРУМІ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД «ІНІЦІАТИВИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ», ЯКИЙ ПРОВОДИТЬСЯ СЬОГОДНІ У КИЄВІ
04/12/2017 12:31

ДЕЛЕГАЦІЯ ВІД ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ БЕРЕ УЧАСТЬ У ІІ ФОРУМІ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД «ІНІЦІАТИВИ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ ЖИТТЯ», ЯКИЙ ПРОВОДИТЬСЯ СЬОГОДНІ У КИЄВІ

Сьогодні 4 грудня керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, заступник голови Доманівської селищної ради Ірина Святченко, керуючий справами Ірина Соловей та Лариса Гавриленко представляють Доманівську  та Мостівську об’єднані територіальні громади в м. Києві на II Всеукраїнському форумі об'єднаних громад "Ініціативи, що змінюють життя". Спікерами на форумі виступили Президент України, Голова Верховної Ради, Прем'єр - міністр України, Віце-прем'єр-міністр- Міністр регіонального розвитку!

«Ми з вами одна команда!» – заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи II Форум об’єднаних громад у Києві. Серед кроків, які держава запланувала на наступний рік, щоб підтримати процес децентралізації: відкритий облік земель сільськогосподарського призначення до кінця 2018, збільшення місцевих бюджетів за рахунок, зокрема, 5% відрахування від ренти за користування надрами, запровадження податку на виведений капітал на 1 січня 2019, продовження мораторію на перевірки малого бізнесу, створення несилового державного бюро фінансових розслідувань замість «маскі шоу» тощо.

«Завдяки децентралізації, представники місцевої влади перетворилися із слухняних прохачів на сильних, відповідальних лідерів своїх громад. Саме такі люди і потрібні державі», - зазначив Президент Петро Порошенко.
до верху