Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
07/12/2017 12:14

У РАЙОННОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня з нагоди свята Дня Збройних Сил України у районному будинку культури відбулося урочисте зібрання громадськості за участю представників трудових колективів, військовослужбовців, демобілізованих воїнів, молоді.

Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук зауважив, що роки становлення української армії були непростими, не завжди її розвитку, зміцненню приділялась належна увага. І лише в останні роки, з початком воєнних дій на сході України, наші Збройні Сили та проведеного реформування і співпраці з країнами НАТО. Очільник району побажав захисникам нашої Вітчизни в день їх професійного свята козацького здоров'я, бадьорості, наснаги, надійного тилу, мирного неба під головою.

З нагоди Міжнародного дня волонтера голова райдержадміністрації вручив відзнаки Президента України «За гуманітарну участь у Антитерористичній операції» Догі Олександру та Білоусу Валерію, Рубан Ользі, яка  нагороджена Срібним Волонтерським хрестом ІІ ст., відзнакою «За вірність народу України», медаллю 28 окремої гвардійської механізованої бригади «За службу».

Нині Ольга Володимирівна з вітаннями від земляків- доманівців та допомогою знаходиться в зоні АТО у Волновасі.

Ці нагороди уособлюють подяку всім жителям району, які допомагали і допомагають нашим військовим! 

Також з привітаннями та словами вдячності до воїнів звернулися голова районної ради Тарас Кушнір, підполковник Кормільцев Павло, т.в.о начальника відділу офіцерів запасу і кадрів райвійськкомату, капітан Олександр Тертичний.

Понад 400 воїнів-земляків виконували чи й досі виконують з честю свій військовий обов'язок в зоні антитерористичної операції. На жаль, не всім нашим воїнам-захисникам судилося повернутися живими до рідного порогу. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять про всіх наших воїнів-земляків, які загинули під час війни на сході України, залишаючись до кінця вірними військовій присязі, захищаючи свою землю, своїх рідних від ворога.

Пісенним подарунком з нагоди свята стали для учасників урочистого зібрання виступи аматорів народного мистецтва та учнівської молоді.
до верху