Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ЗУСТРІВСЯ З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС
12/12/2017 11:57

ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ЗУСТРІВСЯ З УЧАСНИКАМИ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЄС 11 грудня у залі Доманівської центральної районної бібліотеки відбулась зустріч за «круглим» столом голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС Доманівського району. У засіданні також взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, начальник відділу персоніфікованого обліку Світлана Доманова та представники учнівської молоді.

У своєму звернені голова райдержадміністрації висловив слова подяки ліквідаторам: «Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над «мирним» атомом, який вирвався з-під контролю. Ми не маємо права забувати про вашу самопожертву ліквідації наслідків страшної аварії, багато наших земляків не дожили до теперішніх днів заплативши своїм здоров’ям та життям за майбутнє нових поколінь українців, честь вам і хвала».

У дискусійній бесіді під час засідання учасниками заходу розглянуто питання соціального захисту, медичного обслуговування та надання путівок на санаторно-курортне лікування різним категоріям учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Інформуючи про події 31-річної давнини працівниками бібліотеки проведено інформаційний реквієм «… Позбав чорнобильського лиха народи всі і грішних нас» та  перегляд літератури  «І не забути доки світ і люди, синів, що відвели вогонь».

З метою вшанування пам'яті про ліквідаторів хто загинув під час ліквідації аварії та у мирний час учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС.
до верху