Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ-ЮВІЛЯРІВ
19/12/2017 7:47

ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ-ЮВІЛЯРІВ

Нещодавно в залі Богданівської загальноосвітньої школи I-III cт. відбулося вшанування ветеранів, які цього року відзначили свій ювілейний день народження, тих, хто своєю натхненною і плідною працею зробив вагомий внесок у розвиток сіл Богданівської сільської ради. Це свято провели на базі Богданівської первинної організації ветеранів і було воно пронизане глибокою повагою, шаною до ювілярів, яких звезли з усіх сіл сільради.

Винуватців торжества привітали зі словами глибокої вдячності заступник голови Доманівської районної ради Мазалова Н.А., голова районної ради ветеранів Осадчук Р.О. Ювіляри отримали подарунки та смаколики. Богданівська первина організація ветеранів підготувала урочисту концертну програму. Не забули привітати шановних ювілярів і школярі. Гарним подарунком для них стали також пісні у виконанні працівників районного будинку культури Коршенка І. та Петренка С.

Щира дяка головам фермерських господарств Богданівської сільської ради подружжям Маляренків та Шкурченків, Якиміву С.Р., Бесарабу П.Б., Зажерило С.Ф., а також директору ПСП імені Шевченка Молдованенку М.О., депутату Доманівської районної ради Парческу Н.М. за те, що опікуються проблемами ветеранів та завжди надають допомогу в проведенні різних заходів. Окрема подяка директору Богданівської загальноосвітньої школи I-III cт. Поспєлову О.В. за розуміння та повагу до ветеранів праці.

Головою ради Доманівської районної організації ветеранів України Осадчук Р.О. вручено голові Богданівської первинної організації ветеранів Маляр Л.П. вимпел та грошову премію за третє місце в соціальному проекті «Моя рідна ветеранська організація».




до верху