Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК
26/12/2017 6:45

ПІД ЧАС ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАТВЕРДЖЕНО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК

22 грудня відбулася ХХУ сесія Доманівської районної ради сьомого скликання. Депутати заслухали і затвердили звіт голови районної ради Т.Л. Кушніра про роботу районної ради за звітний період. Затверджено також  районний бюджет Доманівського району на 2018 рік, структуру та чисельність виконавчого апарату та робітників, зайнятих обслуговуванням виконавчого апарату районної ради, умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради.

  На сесії було прийнято рішення про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Доманівського району в комунальну власність Прибузької сільської ради, внесено доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Доманівського району на 2015-2017 роки та до 2019 року, розглянуто хід виконання Програми зайнятості населення Доманівського району в 2017 році та затверджено Програму зайнятості населення Доманівського району на період до 2020 року.

  Депутати затвердили план роботи районної  ради на перше півріччя 2018 року, Статут комунальної установи «Доманівський освітній центр» в новій редакції, районну програму територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у Доманівському районі на 2018 рік, розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів.

  Районна рада припинила повноваження депутатів районної ради Ю.В. Морозенка, В.Д. Власюка, С.С. Зборовського, Б.В. Гудзюка згідно поданих ними заяв.

  На сесії було прийнято ряд депутатських звернень. Розглянуто також ряд інших питань, прийнято відповідні рішення.до верху