Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → СЮРПРИЗИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО
09/01/2018 11:31

СЮРПРИЗИ НА НОВИЙ РІК ТА РІЗДВО

Новорічні та різдвяні свята – найулюбленіша зимова пора для дітвори. Скільки прекрасних спогадів залишають ці незабутні веселі дні хлопцям і дівчатам.

Радісний сюрприз зробили працівники служби у справах дітей Доманівської райдержадміністрації. Об’їздили весь район, де у 18-ти селах разом із опікунами/піклувальниками та прийомними батьками проживають  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, всього їх – 50 дітей, та 11 дітей – вихованці прийомних сімей.

Приємно було дивитися і разом з дітьми радіти. З віршиками та веселощами зустрічали хлопчики та дівчата новорічну казкову гостю - Снігуроньку. Приємно й те, що діти та їх опікуни/піклувальники завжди чекають, пам’ятають, що в перші дні Нового року до них завітають з подарунками. Саме так сталося і на початку цього Нового 2018 року.

Приємно ще й те, що у нас в Доманівці проживають і працюють такі підприємці, власники магазинів, які завжди готові прийти на допомогу. У цьому році відгукнулися наші добрі знайомі, подарували дітям радість, надали новорічні подарунки – солодощі, іграшки та смачні фрукти. 
до верху