Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПІД ЧАС РОЗШИРЕНОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИВ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ РАЙОННОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ НА 2018РІК
09/01/2018 14:51

ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПІД ЧАС РОЗШИРЕНОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ ОКРЕСЛИВ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ РАЙОННОЇ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ НА 2018РІК

9 січня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів розширену апаратну нараду, в якій взяли участь голова районної ради Тарас Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваленко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації привітав всіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами, побажав миру злагоди та благополуччя, плідної праці у новому році на благо Доманівського району та України, а також закликав вшанувати пам'ять загиблих в 2017році у зоні АТО добровольців з Доманівщини Левицького Геннадія та Зельмановича Віктора хвилиною мовчання.

Підводячи підсумки минулого року Євгеній Осадчук зупинився на значимих подіях суспільного – патріотичного спрямування, а саме: відкриття Стіни Пам'яті загиблим у зоні АТО воїнам – землякам, закладання пам'ятного знаку Захисникам України у селищі Доманівка та інших заходах.

«Завдяки плідній співпраці райдержадміністрації з депутатами всіх рівнів, соціально відповідальними бізнесменами ми змогли реалізувати ряд значимих соціальних проектів, а це - відкриття нового приміщення районного центру реабілітації дітей інвалідів «Промінець», капітальний ремонт підлоги у спортивній залі Богданівської школи», - зазначив очільник району.

«Також прикладом плідної співпраці з районною радою є вчасно прийнятий бюджет району на 2018рік», - сказав Євгеній Осадчук.

У планах роботи органів виконавчої влади голова райдержадміністрації окреслив три основні напрямки:

1.     проведення подальших заходів із впровадження реформи децентралізації у Доманівському районі;

2.     безпосередня реалізація на місцевому рівні розпочатої у минулому році медичної реформи;

3.     третім напрямком визначено реалізацію освітньої реформи.

З метою реалізації та контролю вищеозначених напрямків роботи головою райдержадміністрації надано відповідні доручення заступникам та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Виступаючи голова районної ради Тарас Кушнір також відмітив плідну співпрацю між депутатським корпусом районної ради та райдержадміністрацією, закликавши присутніх і надалі активно співпрацювати задля розвитку Доманівського району.до верху