Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У ДОМАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – ЗЕМЛЯКІВ ОЛЕКСАНДРА ЛИВАДАРЯ ТА ІВАНА УСАТЕНКА
25/01/2018 14:46

У ДОМАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ – ЗЕМЛЯКІВ ОЛЕКСАНДРА ЛИВАДАРЯ ТА ІВАНА УСАТЕНКА

25 січня у селищі Доманівка проведено ряд пам’ятних заходів з нагоди річниці трагічної загибелі земляків – військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції Олександра Ливадаря та Івана Усатенка.

Заходи розпочалися у Доманівській ЗОШ І-ІІІст. №2. Під час пам’ятної лінійки учні школи та почесні гості пригадали миті з життя колишнього учня школи Ливадаря Олександра. Пам'ять про нього вшанували покладанням квітів до меморіальної пам’ятної дошки розміщеної на фасаді школи.

 О 10 годині громадськість райцентру за участю керівництва району, учасників АТО вшанувала пам'ять Олександра Ливадаря Та Івана Усатенка хвилиною мовчання та покладанням квітів до «Стіни Пам'яті».

«Сьогодні усіх нас зібрала трагічна подія в історії Доманівського району 25 січня пішли у вічність двоє наших воїнів – захисників Олександр Ливадар та Іван Усатенко. На жаль Україна у цій неоголошеній війні на сході країни продовжує втрачати кращих синів. Молоді юнаки могли б ще багато зробити добрих справ, але не судилося, вони віддали за свою Вітчизну найдорожче – своє життя. Пам'ять про Олександра та Івана назавжди останеться у наших серцях, пам’ятаймо наших Героїв!», сказав голова районної ради Тарас Кушнір звертаючись до громади.

Про завершенню заходу голова районної ради Тарас Кушнір та керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко спільно з учасниками АТО відвідали могили загиблих Героїв.
до верху