Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕВРЕГУЛЬОВАНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ»
26/01/2018 8:10

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕВРЕГУЛЬОВАНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ»

В умовах непередбачуваності сучасного ринку праці та достатньо складної економічної ситуації в нашій країні, як свідчать багато різноманітних соціологічних опитувань та досліджень, зростає кількість людей що мають наміри виїхати за кордон в пошуках кращої долі, тож  провідним юрисконсультом Лацановською О.М. разом  з головним державним інспектором відділу з питань дотримання трудового законодавства, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Державної праці у Миколаївській області Гусаровим І.О. у січні місяці 2018 року було організовано та проведено семінар для шукачів роботи на тему: «Попередження неврегульованої трудової міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці». В першу чергу, захід мав на меті ознайомити відвідувачів з правилами легального та безпечного працевлаштування за кордоном. Фахівці розповіли присутнім про особливості такого працевлаштування та оформлення трудових договорів з іноземними роботодавцями, а саме головне, про важливість та необхідність приділяти більше зусиль та часу для того, щоб знайти легальну роботу в нашій країні.

Не даремно кажуть: - «Поінформований – означає захищений», тож знання юридичних тонкощів та особливостей законодавства щодо працевлаштування, як правило, значно допомагає людям уберегти себе від складнощів та шахраїв при пошуку офіційної та гарно оплачуваної роботи.

На завершення, присутні мали можливість отримати індивідуальні юридичні консультації та роз’яснення, зокрема, щодо основних положень чинного трудового законодавства та законодавства про зайнятість. У семінарі прийняли участь  13 безробітних.
до верху