Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗВЕРЕННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
29/01/2018 6:19

ЗВЕРЕННЯ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Шановні жителі Доманівщини!

День пам'яті Героїв Крут – одночасно велика й трагічна дата у нашій історії. 100 років тому 29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути молоду українську державність від навали більшовицької армії Муравйова захищали лише кілька сотень київських студентів і козаків. У той самий час у Києві, за свідченнями різних істориків, у пивницях сиділо декілька тисяч деморалізованих колишніх царських офіцерів, а українські політики були розгублені і лише спостерігали за ворожим вторгненням.

Ціною величезних втрат українські юнаки затримали просування більшовиків Україною. 27 юних захисників Батьківщини, що потрапили в полон, помирали під розстрілом зі словами «Ще не вмерла…». Трагічні події Української революції 1917–1921 років для усіх нас є історичним уроком, який ми ніколи не перестанемо осмислювати.

Нині, на початку ХХІ століття, українці знову змушені захищати свою Батьківщину. Наші воїни вписують чергову героїчну сторінку в національну історію.

Сьогоднішня молодь надихається патріотизмом Героїв Крут. З вірою в краще майбутнє Вітчизни юнаки і дівчата гідно приймають естафету. І наш головний обов’язок – зробити все можливе, щоб це була остання війна в нашій історії, а Україна остаточно утвердилася на шляху до економічного і політичного успіху та процвітання.

 

Голова райдержадміністрації                   Євгеній Осадчукдо верху