Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У БОГДАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ
29/01/2018 6:38

У БОГДАНІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Вже традиційно 26 січня у Богданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася лінійка-реквієм, присвячена Міжнародному дню жертв Голокосту, який започаткувала Організація Об’єднаних Націй у 2005 році.

Цей день було обрано не випадково: саме 27 січня 1945 року було звільнено від фашистів найбільший з гітлерівських концтаборів – Освенцім.

Не минула трагедія Голокосту і нашого села, тому що в Богданівському концтаборі жертвами нацистського геноциду стали 54600 євреїв.

Учасники заходу переглянули відеофільм – спогад жительки нашого села Наточій Валентини Іванівни про жахливі події на території Богданівки у роки Другої світової війни.

Директор школи О.В.Поспєлов закликав присутніх свято берегти пам’ять про наше минуле, передавати історію краю наступним поколінням.

До пам’ятного знака жертвам Голокосту школярі, вчителі та працівники школи поклали гірлянду і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Також передодні під час візиту до Богданівки учасники делегації з Доманівки на чолі з головою райдержадміністрації Є.Л. Осадчуком, головою районної ради Т.Л. Кушніром та учнівської молоді вшанували пам'ять закатованих жителів колишнього Радянського Союзу біля пам'ятного знаку Жертвам Голокосту.
до верху