Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 5 ЛЮТОГО ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ РОЗШИРЕНУ АПАРАТНУ НАРАДУ
06/02/2018 13:53

5 ЛЮТОГО ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ РОЗШИРЕНУ АПАРАТНУ НАРАДУ

5 лютого у залі засідань райдержадміністрації проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та установ під головуванням голови райдержадміністрації Євгенія Осадчука за участю голови районної ради Тараса Кушніра.

Голова райдержадміністрації розпочав нараду з інформації щодо проведення 25 січня у селищі Доманівка  заходів з вшанування пам'яті загиблих учасників бойових дій у зоні проведення АТО Олександра Ливадара та Івана Усатенка. «Доманівщина повинна пам’ятати своїх Героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність України, особливо хочу відмітити участь у заходах з нагоди річниці загибелі наших земляків учнівську молодь, тож прошу пам'ять про них вшанувати хвилиною мовчання», - наголосив Євгеній Осадчук.

Також голова райдержадміністрації відмітив позитивну роботу щодо боротьби із стихійною торгівлею у населених пунктах району та закликав відповідальних керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ продовжувати відповідну роботу спільно з органами місцевого самоврядування.

Очільник району розповів про участь у засіданні колегії облдержадміністрації, детально зупинився щодо питання реформування освітньої галузі, адже головою облдержадміністрацією Олексієм Савченком проголошено 2018роком освіти у Миколаївській області, висловив подяку відділу освіти за проведену роботу у цьому напрямку. Висловив своє бачення створення у селищі Доманівка міжрайонного Центру інклюзивної освіти.

Про стан проведення медичної реформи у Доманівському районі доповів головний лікар ЦПМСД Петро Подолян.

У своєму виступі голова районної ради Тарас Кушнір наголосив на подальшому проведення заходів з децентралізації влади у районні, реформування первинної ланки медико-санітарної допомоги, створення опорних закладів освіти та організацію належного професійно-фохової підготовки учнів, які закінчили навчання у 9 класі. Закликав до співпраці з вищеозначених питань з об’єднаними територіальними громадами.

Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваленко озвучив план проведення основних заходів органами виконавчої влади у поточному місяці.

Про зміни у антикорупційному законодавстві та державної служби до розповіла керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко.до верху