Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 10 ЛЮТОГО ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ З УЧАСНИКАМИ АТО
14/02/2018 6:52

10 ЛЮТОГО ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ З УЧАСНИКАМИ АТО

Під час зустрічі головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком обговорені нагальні проблеми учасників бойових дій на сході країни, за участю начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Тамари Щирба та начальника відділ у Доманівському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Олександра Ульянова.

При обговоренні земельних питань Олександр Ульянов роз’яснив вимоги чинного законодавства щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій, а саме зазначивши що, групою депутатів Верховної Ради України поданий законопроект щодо виплат у розмірі 80000 грн тим хто бажає отримати земельну ділянку але і її ж потім продати. Також планується передати усі земельні відносини на відповідні сформовані територіальні громади.

З питань соціального захисту учасників бойових дії виступила Тамара Щирба, яка доповіла присутнім про їх соціальні гарантії.

Особливу дискусію викликало питання оздоровлення учасників АТО. З цього питання голова райдержадміністрації надав доручення начальникову соціального захисту щодо постійного обліку учасників бойових дій з метою оперативного подання списків бажаючих оздоровитися до обласного управління соціального захисту.

Щодо питання, які задали добровольці з отримання в оренду 30 га землі на території Мостівської сільської ради з метою вирощування часнику голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль ,зазначивши «Впровадження робочих місць та розвиток економіки, є відповідною запорукою успіху, а також відповідної самореалізації учасників бойових дій та їх інвестиційних проектів».

Доволі жвавого обговорення набуло питання призначення Рубан Ольги на посаду спеціаліста ради ветеранів районної організації ветеранів війни та праці.

По завершені зустрічі учасники АТО обговорили свої нагальні питання.

 до верху