Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20/02/2018 7:24

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Шановні жителі Доманівщини!

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.

На Майдані пліч-о-пліч стояли українці, переповнені бажанням жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали права вибору, потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів – вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, але не здавались. Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Кожен з неї заплатив за свої переконання життям.

Тільки  спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Слава Героям!

Слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації          Євгеній Осадчукдо верху