Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 23 ЛЮТОГО У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
26/02/2018 6:23

23 ЛЮТОГО У ЗАЛІ ЗАСІДАНЬ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. провів засідання колегії райдержадміністрації.

Під час засідання колегії розглянуто 7 питань порядку денного .

1. Про стан, тенденції та підсумки соціально-економічного розвитку Доманівського району за 2017 рік.

2. Про виконання районних програм у 2017 році .

3. Про підсумки роботи Доманівської районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту у Миколаївській області за 2017 рік.

4. Про стан справ щодо організації кадрової роботи та забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в райдержадміністрації в 2017 році.

5. Про підсумки роботи із зверненнями громадян  за 2017 рік.

6. Про стан виконавської дисципліни при відпрацюванні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів облдержадміністрації та райдержадміністрації за 2017 рік.

7. Різне.

В роботі засідання взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій,  голова районної ради Кушнір Т.Л., сільські голови.

З інформаціями, відповідно до порядку денного, виступили: Харченко О. І. –начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Курінська І.П. – заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації, Щирба Т. П. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Новаківська С.О. – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Подорога І. Г. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, Максютенко О. М. – керівник апарату райдержадміністрації.

В інформаційно- аналітичних доповідях виступаючі аналізували проблемні питання, що вирішувалися протягом 2017 року та коментували завдання, які належить виконувати у 2018 році.

Харченко О.І. відзначила, що для подальшого економічного і соціального розвитку територіальних громад необхідно разом розробляти та забезпечувати фінансування нових та існуючих програм розвитку територій Доманівського району, враховуючи пріоритетність напрямків (освіта, медицина, соціальний захист, мобілізаційна підготовка та мобілізація, техногенна та пожежна безпека, цивільний захист населення тощо).

Закликала продовжити у 2018 році практику здійснення закупівель товарів з використанням електронної системи закупівель ProZorro . Зазначила, що з 1 січня 2018 року запроваджено збір інформації про здійснення допорогових закупівель товарів і послуг.

Новаківська С.О. повідомила про зміни, які очікуються від Уряду щодо надання фінансової підтримки та відшкодування коштів аграріям та населенню на придбання посівного матеріалу, зрошувальних систем та інше.

Цехоцький В.В. прокоментував важливість розробки генеральних планів розвитку населених пунктів району. Наголосив, що саме до компетенції виконавчих органів сільських, селищної рад у сфері містобудування належить «забезпечення в установленому законодавством порядку розробки і подання на затвердження відповідних рад місцевих містобудівних програм, генеральних планів, детальних планів, планів червоних ліній, місцевих правил забудови населених пунктів».

Доповнюючи виступи доповідачів, голова районної ради Кушнір Т.Л. закликав сільських голів, голів ОТГ об’єднати зусилля для вирішення проблемних питань, що виникають в ході реалізації районних програм в галузях медицини, освіти тощо.

Голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. підсумовуючи виступи доповідачів запропонував наступного тижня провести «круглий стіл» з селищним та сільськими головами та детально обговорити проблемні питання, що були виголошені в ході колегії.

У різному, з повідомленням щодо набрання чинності постанови правління Фонду соціального страхування України від 13.07.2017 №39 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно- курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України» виступила Іонова О.М. - головний спеціаліст з питань матеріального забезпечення та страхових виплат потерпілим Врадіївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Миколаївській області.

Цехоцький О.О. повідомив про порядок дій посадових осіб органів місцевого самоврядування при отриманні сигналів оповіщення та щодо внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних.

З пропозицією щодо збору благодійних коштів на лікування волонтеру О. Рубан виступила Фалько Н.І.

 до верху