Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВЛАДИ ЗА 2017 РІК
26/02/2018 8:53

ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОЗВІТУВАВ ПРО РОБОТУ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВЛАДИ ЗА 2017 РІК

23 лютого голова районної державної адміністрації Євгеній Осадчук  у залі засідань райдержадміністрації представив звіт про роботу органів виконавчої влади Доманівського району за 2017рік.

У заході взяли участь представники громадських організацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ і організацій району, депутати різних рівнів та сільські голови.

«Відповідно до закону України „Про місцеві державні адміністрації” райдержадміністрація під керівництвом голови здійснює ряд повноважень в галузі соціально-економічного розвитку, в галузі бюджету та фінансів, в галузі управління майном, приватизації та підприємництва, галузі містобудування, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв'язку, галузі використання та охорони земель, природних ресурсів і охорони довкілля, галузі науки, освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, материнства і дитинства, сім'ї та молоді, галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення, галузі зайнятості населення, праці та заробітної плати, галузі забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян, галузі оборонної роботи», - сказав голова райдержадміністрації.

«Зазначу, що не всі повноваження стовідсотково виконуються. Адже  у законодавстві нема чіткого механізму здійснення цих повноважень. Зупинюся на тих, де райдержадміністрацією було докладено чимало зусиль у 2017 році», - зауважив Євгеній Осадчук.

 

Повна версія звіту тут.до верху