Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 5 БЕРЕЗНЯ ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ РОЗШИРЕНУ АПАРАТНУ НАРАДУ
07/03/2018 9:19

5 БЕРЕЗНЯ ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЙ ОСАДЧУК ПРОВІВ РОЗШИРЕНУ АПАРАТНУ НАРАДУ

5 березня голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук провів розширену апаратну нараду, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник голови райдержадміністрації Анатолій Коваленко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації закликав всіх присутніх вшанувати пам'ять загиблого земляка військовослужбовця у зоні АТО в 2016 році Кушніра Олександра Вікторовича хвилиною мовчання, вшанування пам'яті якого відбулося у Козубівській школі 15 лютого.

Очільник району розповів про ряд проведених заходів щодо ліквідації наслідків несприятливих погодних умов, що мали місце у лютому місяці, а саме розчищення доріг, відновлення електропостачання до деяких населених пунктів району та висловив слова подяки усім хто долучився до цієї роботи незважаючи на складну ситуацію підкресливши ефективну співпрацю у цьому напрямку.

"Висловлюю щиру подяку керівникам ПСП ім. Шевченка Молдованенку М.О., СпрАТ «Україна» Сіроштану О.В., ДП "Лідієвське" СП ТОВ Нібулон Шейку Д.Н., начальнику виробничого відділу ПрАТ "Микитівський гранітний кар'єр" Маташнюку М.М. за злагоджену співпрацю та надання посильної допомоги для усунення наслідків складних погодних умов, що мали місце у лютому місяці. Також, окремо хочу подякувати працівникам та керівнику Каленичу О.А. філії «Доманівський райавтодор» дочірнього підприємства «Миколаївський облавтодор», які не зважаючи на заборгованість по заробітній платі,  сумлінно виконали роботу у розчищені автодоріг району від снігу", - зазначив голова райдержадміністрації.

Також Євгеній Осадчук довів до відома інформацію про проведенні пам’ятних – урочистих заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Розглядаючи ряд питань у освітній та медичній галузі голова райдержадміністрації надав ряд доручень.

Закликав тримати ситуацію щодо виявлених випадків африканської чуми свиней у сусідніх районах.

Також з інформацією щодо важливих питань забезпечення стабільного функціонування закладів соціально - культурної сфери доповіли Наталія Фалько та Анатолій Коваленко.
до верху