Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЖІНКА МАТИ – ЖІНКА БЕРЕГИНЯ
07/03/2018 12:33

ЖІНКА МАТИ – ЖІНКА БЕРЕГИНЯ

6 березня у Доманівці, в районному будинку культури, відбулися урочистості заходи присвячені Міжнародному жіночому дню під назвою «Жінка мати – жінка берегиня».

«У цей день ми висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей», - сказав голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук вітаючи жінок з 8 березням.

Тепло  і щиро, побажав усім жінкам міцного здоров’я, довголіття, жіночого щастя, сімейної злагоди, миру й благополуччя голова районної ради Тарас Кушнір.  

Присутні у залі стоячи з оплесками привітали присутніх на урочистому заході матерів загиблих учасників бойових дій у зоні АТО Усатенко Марію Остапівну та Зельманович Оксану Миколаївну.

За успішні досягнення на професійній ниві, сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня грамотами райдержадміністрації нагороджені працівники прекрасної статті трудових колективів підприємств та організацій району.

Гарним музичним подарунком для жінок, що були присутні на урочистому зібранні, став тематичний святковий концерт, підготовлений юними й дорослими самодіяльними аматорами сцени.
до верху