Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ
07/03/2018 12:42

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЄВГЕНІЯ ОСАДЧУКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

Дорогі, милі, чарівні жінки!

Ваше душевне тепло й краса завжди є символом Весни. Коли у березні пробуджується природа, легко побачити, як з першими, по-справжньому теплими променями сонця розцвітають наші жінки. І тому кожну весну 8 березня ми відзначаємо чудове свято – Міжнародний жіночий день.

У цей день ми висловлюємо вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Адже для кожного чоловіка зрозуміло, що всі чесноти цього світу йдуть від жінок. Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого району, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Без перебільшення можна сказати, що світ існує завдяки жінкам та для жінок. Саме ви даруєте життя, виховуєте дітей, визначаєте та формуєте майбутнє. Ви поєднуєте в собі добро та красу, ніжність і порозуміння, лагідність та готовність завжди прийти на допомогу. З цих, щедро дарованих природою якостей, жінка творить той неповторний та прекрасний світ, в якому знаходить своє надійне місце сильна половина людства.

Щиро дякую вам за ту роль, яку ви відіграєте у нашому житті, за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння.

Бажаю, щоб життєвий шлях кожної жінки – матері, дружини, сестри, коханої, бабусі – був щедро осяяний сонцем любові, а серце зігріте ласкою, турботою та увагою рідних та близьких.

Хай з роками не меркне ваша краса, ваша життєва енергія буде невичерпною. Витримки і терпіння вам, дорогі жінки!

Ми любимо вас і віримо у вас!

Зі святом!

 

Євгеній Осадчук

 до верху