Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ ОБГОВОРЕНО НАПРЯМКИ РОБОТИ У 2018 РОЦІ
14/03/2018 8:15

ЗА «КРУГЛИМ» СТОЛОМ ОБГОВОРЕНО НАПРЯМКИ РОБОТИ У 2018 РОЦІ

Головою райдержадміністрації Євгенієм Осадчуком спільно з головою районної ради Тарасом Кушніром проведено засідання «круглого столу» із селищним та сільськими головами.

Під час засідання розглянуто наступні питання: про впровадження І фази освітньої реформи «Нова українська школа», вирішення проблемних питань галузі; про хід реформування галузі охорони здоров’я в районі; про  проведення кампанії декларування за 2017 рік; про  виконання районних програм у 2018 році; про організацію ремонту та утримання автошляхів району у 2018 році.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Наталія Фалько та керівник апарату райдержадміністрації Олена Максютенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Щирба, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентин Білецький, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Маценко, головний лікар центральної районної лікарні Лілія Гузенко, головний лікар комунального закладу «Доманівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Петро Подолян.

У вступній промові Євгеній Осадчук зауважив на необхідності таких зустрічей, адже під час таких засідань є можливість безпосередньо обговорити конкретні питання та проблеми у тій чи іншій галузі соціально –культурному та економічному розвитку Доманівського району.

З інформаціями щодо порядку денного виступили: Наталія Фалько, яка  коротко охарактеризувала перспективи впровадження І фази освітньої реформи «Нова українська школа». Про концептуальні засади реформування середньої школи; структуру нової школи, графіки запровадження реформи доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентин Білецький В.В. Стосовно вимог до створення ресурсних центрів інклюзивної освіти повідомив Олександр Переута.

Прокоментували завдання, які необхідно виконувати в ході реформування галузі охорони здоров’я в районі Лілія Гузенко та Петро Подолян.

Галина Кузмінчук проаналізувала проведення кампанії декларування щодо збору податків за 2017 рік та окреслила завдання на 2018 рік.

З  повідомленнями щодо незадовільного стану роботи з питання укладання колективних договорів, атестації робочих місць, виділення котів на пільговий проїзд громадян та оплату послуг зв’язку виступила Тамара Щирба.

В завершальній промові голова райдержадміністрації підвів підсумки проведеного засідання, подякував присутнім та запропонував регулярно проводити аналогічні зустрічі з метою обговорення проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення.
до верху