Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 27 БЕРЕЗНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ТУРУ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»
28/03/2018 13:04

27 БЕРЕЗНЯ ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ТУРУ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

27 березня під головуванням начальника відділу організаційно- кадрової роботи апарату райдержадміністрації, заступника голови організаційного комітету Яценко Л.А. проведено засідання організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в райдержадміністрації.

На засіданні оргкомітету Яценко Л.А. проінформувала присутніх про надходження на конкурс  документів від 5 державних службовців.

Повідомила, що практичні завдання з володіння персональним комп’ютером; орієнтовні ситуаційні завдання щодо складання ділових документів та критерії їх оцінки; презентаційні матеріали з основними вимогами до змісту та оформлення презентацій розміщені за на веб-сайті  Всеукраїнсього центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та оцінювання результатів тестування здійснюватиметься у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та відповідно до переліку тестових завдань, затверджених наказом НАДС від 30.08.2017 № 178 (зі змінами).

За рішенням організаційного комітету державні службовці, які подали документи допущені до І туру конкурсу «Кращий державний службовець».

 

 

 до верху