Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 74-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
28/03/2018 13:21

ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 74-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ДОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 березня у Доманівському районному будинку культури відбулося урочисте  зібрання  громадськості району з нагоди 74-ї  річниці визволення Доманівського району від  фашистських  загарбників.

Виступаючи на урочистому зібранні голова районної державної адміністрації  Євгеній Осадчук  та голова районної ради Тарас Кушнір  від  імені  усіх  жителів  Доманівщини  висловили  слова  щирої  вдячності  воїнам-визволителям, полеглим і нині живим ветеранам, за їх безсмертний подвиг, за  їх  мужність,  жертовність  і  героїзм в ім'я рідної Вітчизни.

«Сьогодні ми зібралися для єднання поколінь у прагненні увічнити пам’ять загиблих Героїв, подякувати за мирне життя ветеранам війни, згадати про ті суворі роки, відвагу і мужність народу – переможця. Війна нашого народу проти фашистських загарбників минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не у кожній родині. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона – навічно у нашій пам’яті – загальнонародній, родинній, індивідуальній», сказав Євгеній Осадчук.

Присутнім у  залі  ветеранам Другої Світової війни Кипоруку Павлу Степановичу та Дудару Анатолію Терентійовичу учні вручили квіти.

За активну громадську діяльність та за визначні досягнення у сфері соціального захисту ветеранів голова райдержадміністрації вручив подяку Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Воєводіну Олександру Васильовичу.

Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручили очільники району учасникам антитерористичної операції Віктору Федоренку, Михайлу Шуляку та Миколі Надворському, якому також вручили почесну відзнаку голови Миколаївської облдержадміністрації орден «Св. Миколай Чудотворець» II ступеня – нагороди отримав син Дмитро.

По завершені урочистих заходів учасники зібрання пройшли пішою ходою до меморіального комплексу «Братська могила» та в знак пам'яті про воїнів – визволителів поклали квіти до підніжжя пам'ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання.


 до верху