Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → З 2 КВІТНЯ І ДО КІНЦЯ ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ТРИВАТИМЕ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ
03/04/2018 8:25

З 2 КВІТНЯ І ДО КІНЦЯ ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ТРИВАТИМЕ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

Згідно з рішенням уряду, у квітні-травні до Збройних сил та інших військових формувань України для проходження строкової військової служби буде відправлено 15 190 осіб. Із них до ЗСУ – 8990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 1000 осіб, Держприкордонслужби – 1200 осіб, Нацгвардії – 4000 осіб.

15 лютого президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році.

У документі визначено на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень-травень та жовтень-листопад.

Доманівський військовий комісаріат звертається до усіх свідомих громадян України призовного віку відповідально поставитися до виконання свого громадянського обов’язку та з’явитися до військкомату, що знаходиться за адресою: смт Доманівка , вул. О. Ливадаря буд. 68, для проходження медичного огляду та подальшої служби в Збройних Силах України. Військовослужбовці строкової служби в антитерористичній операції на сході України брати участь не будуть. 


Військовий комісар

Доманівського районного військового комісаріату

підполковник                             Є.В. ЛЕВЧЕНКО

 до верху