Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 2 КВІТНЯ ГОЛОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ - КЕРІВНИКОМ АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАКСЮТЕНКО О.М. ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ».
03/04/2018 10:40

2 КВІТНЯ ГОЛОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ - КЕРІВНИКОМ АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ МАКСЮТЕНКО О.М. ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ».

Членами оргкомітету були затверджені тестові завдання і критерії оцінки  стосовно функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків державного службовця та критеріїв оцінки виконання завдань з комп’ютерних технологій.

На засіданні оргкомітету були визначені дати проведення тестування, на знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання корупції,функціональних повноважень райдержадміністрації та посадових обов’язків державного службовця, складення ділового документу, володіння персональним  комп’ютером.

3 квітня 2018 року головою організаційного комітету - керівником апарату райдержадміністрації Максютенко О.М. проведено навчання з учасниками конкурсу «Кращий державний службовець».

На навчанні Максютенко О.М. ознайомила конкурсантів з порядком проведення конкурсу.

Звернула увагу на використання інструкції по роботі в системі тестування Національного агентства з питань державної служби та надала рекомендації щодо виконання затверджених завдань.
до верху