Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ
04/04/2018 5:51

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

3 квітня районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру на базі Доманівського ДНЗ №3 проведено засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних закладів освіти з проблеми «Принципи організації освітньої роботи з формування економічної компетентності дітей дошкільного віку».

Засідання відкрила вихователь – методист Гаврильчак Т.В. презентацією «Економічне виховання дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні». В ході презентації педагог ознайомила присутніх з завданнями та напрямками їх реалізації; напрямками, методами економічного виховання, які впроваджуються педагогами закладу тощо.

Вихователь старшої групи Бондаренкро Л.Л. провела заняття «Казка «Теремок» на новий лад». На занятті педагог ознайомила дітей з елементарними економічними поняттями:реклама, товар, гроші, банки, з діями пов’язаними  з цими поняттями. Під час їх виконання розвивала у дітей логічне мислення, пам’ять, увагу, інтерес до навколишнього. Закріпила знання про національні грошові одиниці своєї та інших країн.

Музичний керівник Трощенко Н.Я. провела з вихованцями середніх груп (вихователі Сідей Є.В., Чуприненко І.В.)  музичну казку на економічну тему «Подорож монети». В ході казки педагоги сформували в дітей поняття про грошові знаки,         бережливе     ставлення до матеріальних  цінностей;  виховували  в малюків любов та пошану до   рідного краю; навчали  малят виконувати ігрові ролі, розвивали творчі  здібності дошкільників.

На завершення роботи методичного об’єднання вихователь-методист провела з учасниками брейн ринг на знання основних економічних понять.

Для участі у роботі методичного об’єднання були запрошені вихователі Доманівської, Прибузької та Мостівської ОТГ. Всього було присутніх 20 вихователів.
до верху