Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ ТА ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСЬКИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ
05/04/2018 12:58

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР ЩОДО ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ПІДТРИМКИ АГРАРІЇВ ТА ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСЬКИМ ЗАХОПЛЕННЯМ ЗЕМЛІ

Про напрями державної підтримки аграрного сектору йшла мова на семінар-нараді «Державна фінансова підтримка аграрного сектору  економіки» , яка відбулась в районній державній адміністрації Доманівського району, який проведено 4 квітня.

   У семінар-нараді приймали участь голова райдержадміністрації  Є.Л. Осадчук, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації С.О. Новаківська,  голова відділення нотаріальної палати  України  в Миколаївській області Нехимчук К.Б.,  голови фермерських господарств та приватні землевласники. У своєму виступі начальник відділу агропромислового розвитку С.О. Новаківська торкнулася найважливіших питань підтримки аграрного сектору за ключовими напрямами, визначеними  програмами  Кабінету Міністрів України у рамках Державного бюджету на 2018 рік.

    Правовому захисту аграріїв від рейдерських атак приділив увагу  у своєму виступі голова відділення нотаріальної палати  України  в Миколаївській області К.Б. Нехимчук .  В своєму виступі він розповів про основні сценарії незаконного захоплення землі в Миколаївській області та в сусідніх областях та надав аграріям практичні рекомендації щодо захисту їх прав .

   Виступи викликали конструктивну дискусію, жваве обговорення серед присутніх.
до верху