Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ОБОВ’ЯЗОК – ВІТЧИЗНУ ЗАХИЩАТИ
06/04/2018 7:38

ОБОВ’ЯЗОК – ВІТЧИЗНУ ЗАХИЩАТИ

Згідно з Указом Президента України № 33/2018 від 15.02.2018 року «Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу і звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки служби в 2018 році», в Доманівському районі розпочато весняний призов до Збройних Сил України юнаків призовного віку від 20 до 27 років. Всього до українського війська в 2018 році буде призвано більше 15 тисяч новобранців.

5 квітня у Доманівці, в районному Будинку культури, було проведено День призовника – урочисті проводи юнаків на строкову військову службу. Привітати хлопців, які вже скоро одягнуть військову форму,прийшли представники місцевої влади, громадськості, учасники АТО, працівники райвійськкомату, батьки, друзі, учнівська молодь.

Під бурхливі оплески присутніх юнаки піднімаються на сцену. Щиро і сердечно привітав майбутніх захисників Вітчизни голова Доманівської районної державної адміністрації Є.Л. Осадчук. Він побажав їм служити чесно і добросовісно, сповна виконати свій конституційний обов’язок, випробувати себе в ратній справі, отримати досвід військової майстерності, не забувати своїх рідних і близьких, чий спокій вони охоронятимуть, а по завершенню служби – щасливого повернення до рідної домівки.

З напутніми словами до призовників звертаються колишній воїн-афганець С.І. Базаренко – батько учасника антитерористичної операції, Народного Героя України Івана Базаренка, волонтер В.П. Федоренко, військовий комісар Доманівського районного військового комісаріату, підполковник Є.В. Левченко, який вручив майбутнім воїнам повістки про призов на строкову військову службу.

Безперечно, найбільші хвилювання під час призову лягають на серця матерів, які всі ці роки виховували своїх синів. І хоча хлопці вже стали зовсім дорослими, для кожної мами вони завжди лишаються їхніми маленькими дітьми, яких вони завжди будуть любити і завжди переживати за них.

Від матерів майбутніх солдатів слово для привітання і побажання з честю виконати свій військовий обов’язок та живими і здоровими повернутися додому було надано А.В. Руденко.

За давнім звичаєм, освятив і благословив наших призовників на захист Батьківщини архімандрит Антоній.

На завершення урочистих проводів призовникам були вручені пам’ятні подарунки, придбані за спонсорської підтримки депутатів Миколаївської обласної ради О.В. Сіроштана та С.В. Чорного. Тематичну концертну програму подарували майбутнім воїнам учасники художньої самодіяльності.

На сцену запрошуються воїни-учасники АТО: сержант запасу О.В. Кравець, солдат запасу С.А. Туполенко, молодший сержант запасу К.С. Щербина, солдат запасу В.М. Вербельчук, старший солдат запасу А.Б. Жусь. За сумлінне виконання військового обов’язку, мужність, патріотизм їм вручається відзнака Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Посвідчення учасника бойових дій на урочистому зібранні було вручено О.А. Доманову.
до верху