Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → У ДОМАНІВЦІ ВІДКРИТО КОВОРКІНГ ЦЕНТР
10/04/2018 12:44

У ДОМАНІВЦІ ВІДКРИТО КОВОРКІНГ ЦЕНТР

6 квітня у селищі Доманівка відбулася довгоочікувана подія, в урочистій обстановці відкрито коворкінг центр по – новому «ПораДій – Доманівський творчий простір».

На відкриття коворгінг центру завітали голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, керуюча справами виконкому Доманівської селищної ради Ірина Соловей, координатор програми ПРООН в Україні Анна Острікова, жителі селища та учнівська молодь.

Адміністратор та координатор проекту коворкінг центр по – новому «ПораДій – Доманівський творчий простір», виконавчий директор ГО «Фонд розвитку селища Доманівка» Світлана Матвеєва розповіла присутнім про ідею та етапи впровадження проекту, висловила слова подяки усім небайдужим жителям селища хто долучився до реалізації вищеозначеного проекту, а також Доманівській селищній раді за підтримку.

Під час відкриття коворгінг центру проведено аукціон благодійності під час якого було продано вироби вихованців Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Також свої художні виступи представили вихованці Будинку дитячої творчості та слухачу «Університету третього віку».

Довідково:

В 2017 році Програма розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України започаткувала конкурс молодіжних інновацій для демократії та прав людини U-inn.

Програма конкурсу передбачала тренінги, навчальні візити до регіональних хабів громадянського суспільства, конкурс молодіжних проектів та фестиваль інновацій.

Команда молодих людей (від 18 до 35 років), яка мала ідею та натхнення реалізувати соціальну інновацію в своїй громаді, могла подати конкурсу заявку та виграти 5000 доларів на реалізацію задуманого у номінації "Соціальне підприємництво".

Головною ідеєю коворкінг центру по – по новому «ПораДій – Доманівський творчий простір» є майданчик для спілкування і реалізації власних творчих проектів – майстер-класів, презентацій, виставок тощо.
до верху