Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → ВОЛОНТЕРСТВО СТАЛО ЧАСТИНОЮ СВІТОГЛЯДУ ДОМАНІВЩИНИ
12/04/2018 6:18

ВОЛОНТЕРСТВО СТАЛО ЧАСТИНОЮ СВІТОГЛЯДУ ДОМАНІВЩИНИ

Волонтерство стало частиною світогляду Доманівщини. Однак волонтерський рух зареєстровано тільки квітні 2018. Сьогодні мета організації виховання лідерів нової генерації через популяризацію волонтерського руху та сприяння розвитку громадянського суспільства в районі.

Волонтери насправді не потребують особливої допомоги від держави, адже таку допомогу самі надають.

Тому   створюються всі умови для можливостей і мотивацій  людям доброї  волі, які роблячи добрі справи, формують справжню українську націю. "Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України" — саме за цим принципом діють в районі  волонтери. Це й означає — бути Громадянином.

 Успіхи волонтерів  спрямовуються на розгортання волонтерської діяльності, на залучення нових волонтерів, на створення позитивної громадської думки про діяльність волонтерів. Здійснення цього завдання тісно пов'язано із створенням мережі поширення та обміну інформації.

6 квітня в райдержадміністрації   урочисто відкрили стенд « ДоброДій» та галерею «Добрих сердець»

До галереї « Добрих сердець» заноситься саме ті хто має добре серце, хто витрачає свій час і сили , свої кошти на справи, що не приносять матеріальної користі,  люди які піклуються про інших і про проблеми суспільства.

На фото урочистості з нагоди відкриття галереї «Добрих сердець». Вручення волонтерського квитка №1 активному громадському діячу, депутату районної ради Парческу Наталі Миколаївні, головна риса  характеру  якої  турбота про людей та саму Україну.

Голова районної організації ветеранів України Раїса Осадчук

 

 до верху