Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → НАТАЛЯ ФАЛЬКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ "ГЕНДЕРНО ОРІЄНТОВАНЕ БЮДЖЕТУВАННЯ"
12/04/2018 6:51

НАТАЛЯ ФАЛЬКО ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ "ГЕНДЕРНО ОРІЄНТОВАНЕ БЮДЖЕТУВАННЯ"

11 квітня у селищі Доманівка проведено тренінг "Гендерно орієнтоване бюджетування", у рамках програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" на базі творчого простору Доманівки "ПораДій".

Участь у семінарі взяли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, працівники соціального захисту населення райдержадміністрації, Доманівської селищної ради та громадських організацій.

Такі складні терміни у нашому розумінні тренер Ольга Жукова вправно пояснила на лекційній частині. Практичні вправи дозволили кожному учаснику зрозуміти, що в кожному розпорядчому документі органів влади є гендерно чутливі заходи і слід звернути увагу на те, як ми плануємо свою діяльність з урахуванням потреб людей різної статі та різних вікових категорій. Адже від цього залежить результат для кожного окремого мешканця. І питання гендерної рівності прописано у ряді законодавчих актів України. Аналогічну практику планування з урахуванням результатів необхідно використовувати і при написанні соціальних проектів.

А вже 12 квітня буде проводитись аналіз гендерної чутливості у заходах програми соціально- економічного розвитку Доманівської селищної ради.


 до верху