Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 12 КВІТНЯ НА БАЗІ ДОМАНІВСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ БУЛО ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
13/04/2018 11:50

12 КВІТНЯ НА БАЗІ ДОМАНІВСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ БУЛО ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

12 квітня на базі Доманівського освітнього центру було проведено семінар учителів української мови та літератури. На заході були присутні педагоги закладів освіти, підпорядкованих відділу освіти  Доманівської райдержадміністрації, Доманівської селищної ради, Мостівської та Прибузької ОТГ (усього 15 осіб).

На заході було проаналізовано роботу учителів-словесників з обдарованими учнями, зокрема їх залучення до науково-дослідницької діяльності в системі Малої академії наук. Перед учасниками виступили манівці-призери обласного конкурсу-захисту: Соколюк Діана, Поноченюк Лілія, учениці 11 класу Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Мисак Юлія, учениця 11 класу Кузнецівської ЗОШ.

Також велику увагу було приділено підготовці учнів до державної підсумкової атестації з української мови в 9 класі, аналізу результатів зовнішнього незалежного оцінювання минулого року та визначенню основних напрямків взаємодії учнів та вчителів у підготовці до успішного складання ЗНО з української мови та літератури в 11 класі.   

Поділилася враженнями від участі в обласному конкурсі «Учитель року – 2018» Силецька Л.Г., учитель Кузнецівської ЗОШ, призер цього етапу. А Зажерило А.В., учитель цього ж закладу, розповіла присутнім про авторські курси Шуляра В.І., доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти,  директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслуженого вчителя України.

У практичній частині семінару, яка була спрямована на обмін досвідом викладання філологічних дисциплін у сучасних умовах, учасники заходу мали змогу переглянути та обговорити відеозапис уроку української літератури з теми «Інтимна лірика Івана Франка», що проводився в 10 класі Миронюк С.В., учителем Доманівської ЗОШ №2, методистом районного методичного кабінету.до верху