Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 18 КВІТНЯ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ.
19/04/2018 10:23

18 КВІТНЯ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ» ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ.

Проводив засідання голова райдержадміністрації Осадчук Є.Л. У заході взяли участь перший заступник та заступник голови райдержадміністрації, начальник відділу освіти райдержадміністрації, завідувач районної психологомедикопедагогічної консультації, тимчасово виконуючий обов’язки директора Доманівського освітнього центру, начальник Доманівського відділення Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції, головний лікар та заступник головного лікаря з економічних питань центральної районної лікарні,  завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, виконувач обов’язків начальника Доманівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сільські голови та заступник голови селищної ради.

У своєму вступному слові Євгеній Осадчук окреслив стан проведення заходів з добровільного об`єднання громад у Доманівському районні: "На сьогодні на території нашого районну створено 3 об`єднаних громади, і нам звами потрібно проводити кампанію з приєднання сільських рад до вже існуючих об`єднаних громад і отримати з цього певний результат, адже процес децентралізації має завершитись у 2020році", - сказав він.

З інформаціями щодо порядку денного виступили:

Кузмінчук Г.І. коротко проаналізувала проведення кампанії декларування в Доманівському районі у 2018 році. Зазначила, що порівняно з іншими районами відсоток декларування низький. Наголосила, що відповідно до статті 49 Податкового кодексу України термін декларування доходів фізичних осіб триває до 1 травня 2018 року, тому запропонувала знайти шляхи та спільними зусиллями виправити ситуацію.

Переута О. Г.  повідомив про стан роботи щодо створення інклюзивно- ресурсного центру.

Прокоментував, що потрібно зробити райдержадміністрації спільно із сільськими та селищною радами для  відкриття центру для осіб з особливими освітніми потребами.

Гилко Р. А. прокоментував чому важливо при розробці генеральних планів населених пунктів передбачити розділи «інженерно- технічні заходи цивільного захисту». Пояснив присутнім, що  «інженерно-технічні заходи цивільного захисту» - це комплекс інженерно-технічних рішень, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення захисту населення і територій від небезпеки, а також створення умов для забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання і територій в особливий період.

Цехоцький В. В. поінформував про негативний стан справ, що склався у сфері розроблення  містобудівної документації населених пунктів району. Наголосив, що розроблення генеральних планів – це передбачення  перспективи соціально – економічного розвитку певних територій рад, району в цілому. Додав, що тільки Маринівською сільською радою виготовлено містобудівну документації. Запропонував, в разі потреби, звертатися до нього за консультаціями.

Радочин Л. А.  довела до відома, що для педагогічних працівників, працівників-бюджетників проходження обов’язкових медичних оглядів є безкоштовним. Витрати на проведення таких оглядів передбачаються у кошторисах лікувального закладу, що фактично проводить медичні огляди. Проте є певні бактеріологічні дослідження, які не виконуються в ЦРЛ, а наприклад у Вознесенську, тому вони платні. Підкреслила, що базові дослідження для педагогічних працівників є безкоштовними.

Цехоцький О.О. звернувся до селищного та сільських голів щодо коригування мобілізаційних планів їх рад та повідомив про зміни, що відбулися в законодавстві стосовно військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

Новаківська С.О. проінформувала про дотацію на молодняк ВРХ, що надається фізичним особам за утримання ідентифікованих тварин.

Також повідомила про роботу, яку необхідно здійснити щодо інвентаризації полезахисних  лісосмуг з нанесенням їх на картографічний матеріал та фотофіксацією.

В «різному» з повідомленнями щодо незадовільного стану роботи з питання виділення коштів на пільговий проїзд громадян та оплату послуг зв’язку виступила Щирба Т.П.

Фалько Н.І. запропонувала визначитись з потребою у соціальному житлі для дітей – сиріт та дітей які залишились без батьківської опіки, а також осіб з їх числа. Пояснила важливість цієї роботи та позитивність її результатів.

Подорога І.Г. звернувся до присутніх щодо необхідності вжиття певних заходів безпеки у зв’язку з настанням пожежо – небезпечного періоду. Нагадав, про створення оперативних штабів, які  будуть контролювати, вирішувати питання щодо запобігання пожежам.

При обговоренні питань порядку денного та у завершальній промові голова райдержадміністрації підсумовував сказане доповідачами, підкреслюючи важливість відпрацювання відповідних питань, пропонував шляхи вирішення проблемних ситуацій.

 до верху