Меню

Посилання

 
ГоловнаНовини → 18 КВІТНЯ – УРОЧИСТЕ ЗАНЕСЕННЯ В ГАЛЕРЕЮ ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ – СІРОШТАНА О.В.
19/04/2018 12:52

18 КВІТНЯ – УРОЧИСТЕ ЗАНЕСЕННЯ В ГАЛЕРЕЮ ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ – СІРОШТАНА О.В.

Вже стало доброю традицією у  райдержадміністрації  відзначати і шанувати  Заслужених людей району з добрими серцями.

Ось і  18 квітня,    доманівці висловлювали свою повагу до  голови СПрАТ «Україна» Сіроштана Олександра Васильовича. Чимало лунало також подяк на його адресу за надану допомогу військовим частинам Збройних Сил України, жителям Донецької області, переселенцям з зони АТО.

Заслужений працівник сільського господарства України, депутат обласної ради кожного року збільшує обсяги робіт, розширює робочі місця, при цьому не забуває про перспективу на майбутнє, бо жоден пункт запланованої ним програми не має права залишитися без виконання.  А головне все повинно чітко спрямовуватися на поліпшення життя односельців, розвитку громади.  Олександр Васильович до того ж має велике і добре серце. Він не забуває надати допомогу ветеранам праці та жителям своєї громади.

Відкриваючи урочистості голова райдержадміністрації  Євгеній Осадчук відмітив, що всі ми зібралися тут аби вшанувати Сіроштана Олександра Васильовича

 «Висловлюю подяку  Олександру Васильовичу за те, що в основу свого життя  він поклав працю, добробут і розвиток  нашого краю», – зазначив під час свого виступу голова райдержадміністрації.

Зроблено чимало, та попереду ще багато нелегкого. Однак, дружніми зусиллями влади з громадою  та такими  керівниками, як  Олександр Васильович ,житиметься краще – такий впевнений мотив лунав на закінчення  урочистої зустрічі.

Олександру Васильовичу  вручено посвідчення волонтера, його ім’я занесено в Галерею добрих сердець.до верху